NuubaGirl: Abim’le takılıyorum

Abim’le takılmayı seviyorum. Doğumgünlerine falan gidiyoruz. Kan ter içinde kendilerini oradan oraya atmalarına çok anlam veremesem de eğleniyorum. Geçenlerde Mygym diye bir yerde doğumgününe gidecektik. Atlama, zıplama, tırmanma gibi şeyler yapılıyormuş. Spor şık giyinmem gerek diye düşündüm. Ortama uymak lazım. Hem rahat hem şık olmalıydım. Veee Ida-T 8Colors elbisemi seçtim. Bingo! Renkleriyle çok dikkat çekiciydim. Annem beni uzaktan bile seçebiliyordu. Ortamın renklerine de çok uydum ve her şeyden öte çok ama çok rahattım.

Hopladım, zıpladım, sallandım, tırmandım, kaydım çok eğlendim çok!

Sonra yemek salonuna geçtik. Abim ve arkadaşları apar topar yediler ve gittiler. Ben yemeğimin tadını çıkardım. Sonra pastamı yedim. Aceleye gerek yok.

Partiden sonra ananedede programı vardı. Abimle biraz bahçede azdık. Abime şortuyla t-shirt’ü de  yakışmış. Beğendim. Sonra pizza partisi yaptık. Hamurları karıştırdık, Abim merdaneyle açtı ben de üzerine sucuk (evet çok iyi birşey değilmiş biliyorum ama biz abimle sucuk çok seviyoruz) koydum. İnce hamur çok güzel oldu.

Sonunda biraz kavga gürültü çıktı ama klasik. Hep çıkar zaten. Yine de harika bir gündü ve ben çok mutluydum. Seviyorum abimi.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s